Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019

8 czerwca 2019 r. (sobota) w 14 placówkach, w trzech krajach odbył się Finał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019.

W Krakowie finał odbył się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Uczelnianym Centrum Informatycznym, a do zmagań konkursowych przystąpiło 86 zawodników w czterech kategoriach wiekowych: od uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej do uczniów szkół średnich. Uczniowie mieli do rozwiązania 11 bardzo trudnych zadań w czasie 150 min.

Z naszej szkoły w finale wzięli udział:
Miłosz Nosal z klasy 6a, który zdobył tytuł LAUREATA
Krzysztof Michałczyk
z klasy 6c, który zdobył tytuł LAUREATA
Filip Błaszczyk
 z klasy 5b, który zdobył tytuł LAUREATA,

Krzysztof Dudek z klasy 6b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Mikołaj Niemiec z klasy 5b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Piotr Tomczyk z klasy 5a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Otto Pazera z klasy 7a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Kacper Łękawa z klasy 8b, który zdobył tytuł FINALISTY.

Uczniom bardzo serdecznie gratuluję.

W tym roku w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2019 startowało 15 500 uczniów!

• Poniedziałek 2019-08-19, 20. tydz. zwykły
    Pewien człowiek zbliżył się do Jezusa i zapytał: „Nauczycielu, co dobrego mam czynić, aby otrzymać życie wieczne?” Odpowiedział mu: „Dlaczego Mnie pytasz o dobro? Jeden tylko jest Dobry. A jeśli chcesz osiągnąć życie, zachowaj przykazania”. Zapytał Go: „Które?” Jezus odpowiedział: „Oto te: nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, czcij ojca i matkę oraz miłuj swego bliźniego jak siebie samego”. Odrzekł Mu młodzieniec: „Przestrzegałem tego wszystkiego, czego mi jeszcze brakuje?” Jezus mu odpowiedział: „Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną”. Gdy młodzieniec usłyszał te słowa, odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019