Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

3 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik” dla klas III. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Zmagali się z różnymi matematycznymi trudnościami. Dwoili się i troili, by uzyskać najlepszy wynik.

Nagrodzeni zostali:

Mateusz Kłos – I miejsce

Małgorzata Jarosz – II miejsce

Paweł Kafel – III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator – Dorota Dudek

• Wtorek 2019-12-10, 2. tydz. Adwentu
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jak wam się zdaje? Jeśli kto posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich: czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej, która się zabłąkała? A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę powiadam wam : cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi, które się nie zabłąkały. Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło jedno z tych małych”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

09-13.12.2019